سخن مدیر:

فروش قیر ساختمانی | قیر بشکه ای شل و مخلوط | قیر حلبی و قیر سفت کارتنی

بدون دیدگاه

فروش قیرساختمانی : قیر بشکه ای ( شل و مخلوط ) ، قیر حلبی و قیر سفت کارتنی

انواع قیر ساختمانی : قیر شل 60/70 ، قیر مخلوط 85/25 ، قیر سفت کارتنی 90/15

قیر شل 60/70

قیر شل که نام اصلی آن قیر 60.70 میباشد، محصول تولیدشده حاصل هوادهی وکیوم باتوم دربرجهای خلاء میباشد، قیرشل که دردمای 49 تا 56 درجه سانتیگراد (نقطه نرمی) روان و جاری میشود و دارای درجه نفوذ 60 تا 70 صدم میلیمتر میباشد، از لحاظ مشخصات ظاهری قیرشل بصورت نرم و در هوای گرم حدود 40 درجه سانتیگراد تا حدودی روان است واز موارداستفاده قیرشل یکی برای چسباندن ایزوگام و یا پوشش لایه اول قیرگونی به عنوان چسب روی سطح مورد نظر میباشد و نیز اکثرا از قیر 60.70 برای ساخت اسفالت استفاده میگردد.

قیر 60/70 به صورت عمده در صنایع ساختمان سازی و برای ایزولاسیون سطوح داخلی و خارجی  ساختمان به کار می رود ، به همین جهت کیفیت مطلوب در این نوع از قیر اهمیت بالایی دارد و باعث جلوگیری از هزینه های تعمیر و بازسازی موضعی می شود.

فروش : به صورت تانکری ( مذاب ) و بشکه ای و حلبی

قیر مخلوط 85/25

برای تهیه قیر مخلوط 85/25 ، قیر خالص را تا رسیدن به کیفیت مورد نظر با یک حلال مناسب مثل نفت سفید یا بنزین مخلوط ی کنند.

خصوصیات شیمیایی قیر در این حالت باعث بوجود آمد حالت نیمه مذاب در این نوع قیر می شود به نحوی که در دمای عادی با کمی حرارت دادن به حالت مایع و روان تبدیل می شود.

قیر مخلوط به دلیل خاصیت چسبندگی مناسب به صورت عمده در انواع آسفالت های پوششی ورد استفاده قرار ی گیرد.

تفاوت فرایند های و محلول های استفاده شده برای تولید این نوع از قیر باعث ایجاد تفاوت هایی در آن ها می شود. به طور مثال در قیر مخلوط تهیه شده با محلول بنزین، سرعت سفت شدن بیشتر از قیر مخلوط تهیه شده با محلول نفت سفید می باشد ، زیرا تبخیر بنزین در مقایسه با نفت سفید سرعت بیشتری خواهد داشت.

دسته بندی قیرهای مخلوط بر اساس گرانروی ( لزجت ) آن ها صورت می گیرد.

فروش : به صورت تانکری ( مذاب ) و بشکه ای و حلبی

قیر سفت 90/15

 قیر سفت که نام اصلی و صحیح آن قیر 90.15 میباشد، قیری است که از لحاظ مشخصات ظاهری سفت و شکننده بوده و در دمای 90 درجه سانتیگراد شروع به روان شدن میکند ودرجه نفوذ سوزن مارشال درقیرسفت در دمای 25 درجه سلسیوس از قرار15 صدم میلیمترمیباشد، جهت تولید قیرسفت از وکیوم باتوم یا قیر 60.70 استفاده میگردد بدین صورت که در برجهای تغلیظ قیر، قیر 60.70 را حدود 170 درجه سانتی گراد حرارت داده و ضمن هوادهی و رساندن محصول به مشخصات استاندارد تبدیل به قیر سفت میگردد و از موارد مصرف قیرسفت مخلوط کردن با قیرشل برای قیرگونی در مناطق خیلی گرم و مورد دیگرمصرف قیر سفت عایقکاری لوله های سیمانی آب و جوی های هدایت آب بصورت قیراندود کردن میباشد.
تذکر : قیرسفت 90.15 به علت سفت و خشک بودن و نداشتن خاصیت ارتجاعی ونیز به علت امکان ترک خوردن پوشش قیر، هرگز نباید به صورت خالص  در پروژه عایقکاری وقیرگونی استفاده گردد.

قیر سفت (90/15) و قیر شل (60/70) . با ترکیب این دو نوع قیر با درصدهای موردنیاز می توان به درجه نفوذ پذیری و میزان سفتی قیر با توجه به آب و هوای منطقه مورد نظر دست یافت .

به طور مثال در مناطق گرم سیر باید از میزان بیشتری قیر سفت استفاده کرد تا درصورت افزایش بیش از حد دما ، قیر روان و جابه جا نشود . اما در مقابل اگر میزان قیر سفت در مناطق سرد سیر بیشتر از میزان موردنیاز باشد ، باعث ترک خوردن قیر در ساعات سرد روز می شود. بنا براین میزان استفاده از قیر سفت و شل بسیار مهم بوده و تاثیر گذار بر کیفیت ناحیه ایزوله شده می باشد.

فروش : به صورت کارتنی : 10 کیلویی و 20 کیلویی

لیست قیمت قیر ساختمانی

انواع قیر ساختمانیقیمت به تومان
قیر بشکه ای شل1.400.000
قیر بشکه ای مخلوط1.400.000
قیر حلبی120.000
قیر کارتنی سف90.000

  مشاوره و ثبت سفارش                     

اگر سوالی دارید در مورد خرید قیر ساختمانی کارشناسان عایق کاران آماده پاسخگویی هستند

09334419443

  • نویسنده
    admin
  • تعداد بازدید
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه